The Evolution of Computers - 1392 Words | Dominic West | Nicht von schlechten Eltern
what going on?

HDLektor PL 845 wyświetleń filmu
Sahara

Sahara

Apr. 06, 2005 UK, Spain, Germany, USA 124 Min. PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Jean Bourne
reżyser

obsada

Penélope Cruz isEva Rojas
Eva Rojas
Steve Zahn isAl Giordino
Al Giordino
William H. Macy isAdmiral Jim Sandecker
Admiral Jim Sandecker
Lennie James isGeneral Zateb Kazim
General Zateb Kazim
Lambert Wilson isYves Massarde
Yves Massarde
Rainn Wilson isRudi Gunn
Rudi Gunn
Glynn Turman isDr. Frank Hopper
Dr. Frank Hopper
Clint Dyer isOshodi
Oshodi

Streszczenie

„Sahara” jest pierwszym z serii filmów opowiadających o przygodach Pitta, wydana po raz pierwszy w 1992 r. powieść uważana jest za jedną z najlepszych w serii. Bezkresne pustynie Egiptu. Eva Rojas, naukowiec z ramienia ONZ, prowadzi śledztwo w sprawie śmiercionośnej zarazy dziesiątkującej okoliczną ludność i morska faunę. Amerykański agent rządowy Dirk Pitt wraz ze swoim współpracownikiem, postanawiają wesprzeć Evę w poszukiwaniach źródła epidemii, która rozprzestrzenia się już na cały kontynent. Wkrótce okazuje się, że za przeciwników mają niebezpiecznego przemysłowca – miliardera i pozbawionego skrupułów afrykańskiego dyktatora, którzy nie wahają się dla zysku doprowadzić kontynent do zagłady.

Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara

tytuł oryginalny Sahara
IMDb Rating 6.0 81,300 głosów
TMDb Rating 5.7 426 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie mfkwcty.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach mfkwcty.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter