Культ / Cult | Дорогой доктор | La Venganza de Pinocho
Po prostu być

Po prostu być

Jun. 10, 2016 USA PG
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Joshua Caldwell
reżyser

obsada

Matthew Espinosa isJordan Jaye
Jordan Jaye
Sarah Jeffery isEmily Lowe
Emily Lowe
Allison Paige isJessica
Jessica
Caitlin Keats isKaren Lowe
Karen Lowe
LaMonica Garrett isRichard Lowe
Richard Lowe
Mahaley Patel isKelsey
Kelsey
Liana Ramirez isTeenage Fangirl
Teenage Fangirl
Trista Nabors isTeenage Fangirl
Teenage Fangirl

Streszczenie

Nastoletni gwiazdor muzyki pop Jordan Jaye (Matthew Espinosa) chciałby choć na chwilę odpocząć od sławy. Podczas ucieczki przed grupą fanek wpada na Emily Lowe (Sarah Jeffery) – uczennicę szkoły artystycznej i dostarczycielkę pizzy. Choć dziewczyna zupełnie go ignoruje, Jordanowi udaje się ją namówić do pomocy. Kilka dni, które wspólnie spędzą, bardzo ich do siebie zbliży. Młodzieżowa komedia romantyczna Joshuy Caldwella (Assassin) to ciepły film o przyjaźni, szukaniu piękna w drugim człowieku i walce z własnymi słabościami.

Po prostu być

tytuł oryginalny Be Somebody
IMDb Rating 6.0 1,351 głosów
TMDb Rating 7.2 14 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie mfkwcty.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach mfkwcty.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter